KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografikonst 13746213

nr 1374 6213

Fotografikonst

Kurt Arrigo. Signerad, numrerad 11/200, fire and water, 100x145cm

Kondition: ram medföljer

Utrop:

1.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:47:44